0
0
0

5 рельєфних візерунків для товстої пряжі Capsule


5 рельєфних візерунків для товстої пряжі Capsule

Прийшла осіння прохолода, а значить треба діставати свої теплі в'язанні речі і кутатись у них для затишку.

У цьому дописі ділимось з вами нашими улюбленими рельєфними візерунками із пряжі Капсула, які будуть пасувати для в'язання жилеток, кардиганів, светрів та широких шарфів. 

Пряжа Capsule - нова ниточка від українського виробника Вівчарі. Вона м'яка та ніжна на дотик, складається із вовни. Пасує для дітей та дорослих. Має моточки із секційним фарбуванням та однотонні моточки.

За якістю не поступається італійські вовні, адже була випущенна наприкінці минулого року саме італійськими партнерами.

Мені вона дуже сподобалась тому вирішила відв'язати 5 рельєфних візерунків різної складності.

Схеми брала з журналу 260 Knitting Patterns.

В'язала в одну нитку на спицях 4,5 мм. На менших спицях з моєю щільністю в'язання виходить більш збитіше й цупкіше полотно.


Візерунок - бурхливі хвилі

Такий візерунок буде пасувати для в'язання кардигана і шарфа, можна викиростовувати, як додатковий елемент в композиції із іншими косами. Він досить легкий, єдине треба слідкувати за вірним переплетінням кос.


Візерунок - дівочі коси

Цей візерунок поєднує у собі ажурні елементи й переплетення кос, що трохи його ускладнює, але сама комбінація петель в схемі не важка. Його можна використати для в'язання довго й широго шарфа, або як центальну панель в светрі, кардигані, ба навіть сукні.Візерунко - квітуче дерево

Цей візерунок особливий, я його обрала собі на виріб вже давно і підсвідомо постійно до нього поверталась. Він досить простий у в'язанні, і дуже гарно виглядатиме не лише на темному полотні, а й у світлих відтінках - бежевому та сірому. Пасує як повторювальний візерунок для великого виробу, кардигана й об'ємної жилетки. Або ж навіть для довгого чоловічого шарфа.Візерунок - лоза винограду

Він ніжний із поєднанням ажурних елементів та переплетенням кос. Пасує для суцільно в'язаного виробу: кардигану й светра, або ж великого домашнього коцика. Дуже простий у в'язанні і швидко запам'ятовується.
Візерунок - пахучий хміль

Ось цей візерунок був найскладнішим, від вимагає повної концетрації і витримки, але зате виходить дуже ефектиним у полотні. Буде пасувати для в'язання центральної панелі у виробі, або ж для широкого палантина. 

Наразі, це всі візерунки із осінньої підбірки для товстої пряжі Капсула.

Якщо Вам сподобався візерунок, будь ласка, користайтесь схемою і в'яжіть із задоволенням свої унікальні і практичні вироби.

Барвистої вам осені та хорошого настрою! Будьте здорові! :)


Коментарі
Схожі статті
26.02.2020
Кардиган із пряжі Етно-Премія Лонг
Кардиган із пряжі Етно-Премія Лонг
Теплий кардиган для морозної днини зв'язався із пряжі Етно-Премія Лонг...
31.03.2020
Теплі шкарпетки із напіввовни Brilliant
Теплі шкарпетки із напіввовни Brilliant
Цієї зими я в'язала такі гарні й ніжні шкарпетки із Brilliant, поєднання блакитного й білого кольору...
17.01.2020
Підбірка моделей для в'язання із пряжі Віта Брілліант
Підбірка моделей для в'язання із пряжі Віта Брілліант
Brilliant - якісна напів вовна від німецького виробника Vita.Вона досить тонка, у мотку 100 грам - 380 метрів, має рівномірну скрутку і дуже м'яка на дотик.Пасує для в'язання дитячих виробів та виробів для дорослих, як гачком, так і спицями...
24.02.2021
В'язана жилетка з рельєфним візерунком із пряжі Capsule, Вівчарі
В'язана жилетка з рельєфним візерунком із пряжі Capsule, Вівчарі
Зима вже добігає кінця, і я нарешті закінчила свій жилет із пряжі Capsule...
03.11.2021
Теплий осінній шарф із пряжі Brilliant
Теплий осінній шарф із пряжі Brilliant
Смугастий в'язаний шарф із пряжі Brilliant - справжня знахідка для осені та зими. Він зв'язаний із тонкої пряжі, але полотно досить тепле. ..